Ważne linki

Konto pacjenta

Kontakt z nami

Regulamin serwisu

Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Bezpieczne płatności

Dostawa i odbiór urządzeń

Reklamacje i zwroty

Platforma kardiologiczna dla pacjentów.

Stworzona i prowadzona przez kardiologów.

Co to jest Telemedycyna Kardiologiczna?

Telemedycyna kardiologiczna to dziedzina medycyny, która wykorzystuje zaawansowane technologie telekomunikacyjne do realizacji zdalnych konsultacji i diagnozowania chorób serca oraz układu krążenia. Dzięki temu pacjenci mogą skonsultować się z doświadczonymi kardiologami bez potrzeby wychodzenia z domu. W ramach telemedycyny kardiologicznej pacjenci mogą przeprowadzić zdalne badania EKG, ciśnienia krwi, monitorowania pracy serca oraz konsultacje online. Lekarze mają dostęp do wyników badań pacjentów i na ich podstawie mogą diagnozować choroby serca oraz układu krążenia, a także zalecać odpowiednie leczenie. Telemedycyna kardiologiczna umożliwia szybką i skuteczną opiekę medyczną dla pacjentów, którzy nie mogą lub nie chcą korzystać z tradycyjnych form opieki medycznej.

 

DoktorEKG | Telemedycyna kardiologiczna

Doktorekg.pl jest nowoczesną platformą telemedycyny kardiologicznej, należącą do Podmiotu Medycznego „Elkardia | Lubelskie Centrum Kardiologii”, wpisanego do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, która oferuje specjalistyczną diagnostykę chorób serca w domu pacjenta.
Świadczymy tele-diagnostykę kardiologiczną na terenie całego kraju, dostarczając urządzenia diagnostyczne bezpośrednio do domu pacjenta.
Nasze usługi mają na celu zapewnienie pacjentom łatwego i sprawnego dostępu do opieki kardiologicznej. Oferujemy szereg badań diagnostycznych, w tym Holtery EKG, Holtery Ciśnieniowe, Rejestratory Arytmii EKG oraz Badania Bezdechu Sennego w domu pacjenta. Ponadto zapewniamy tele-konsultacje kardiologiczne oraz specjalistyczną analizę przesłanych przez pacjenta zapisów EKG.
DoktorEKG ta to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą dbać o swoje zdrowie w wygodny i bezpieczny sposób.

 

Elkardia | Lubelskie Centrum Kardiologii

Elkardia | Lubelskie Centrum Kardiologii to Podmiot Leczniczy, wpisany do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą (nr księgi: 000000249308), należącym do firmy Elkardia Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, wpisaną do krajowego rejestru sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy VI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego Lublin – Wschód w Lublinie pod numerem 0000945384.
Elkardia | Lubelskie Centrum Kardiologii to wysokospecjalistyczne centrum medyczne dla pacjentów z chorobami serca i układu krążenia orach schorzeniami współistneijącymi. Nieprzerwanie pomagamy naszym pacjentom od 2014 starając sie udzielać świadczenia medyczne na najwyższym poziomie.
Elkardia | Lubelskie Centrum Kardiologii jest rozpoznawalną marką na medycznym rynku lubelskim.
Pracujemy na najnowszym sprzęcie diagnostycznym oferując pełną diagnostyke na miejscu. Współpracują z nami lekarzy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Nasi lekarze prowadzą również szkolenia, wykłady i proktoringi zarówno w kraju jak i za granicą. Jednym z naszych kluczowych zainteresowań jest diagnostyka i leczenie, w tym inwazyjne (ablacja) zaburzeń rytmu serca.
Wychodząc na przeciwko prośbom pacjentów uruchomiliśmy platforme telemedycyny kardiologicznej Doktor EKG we wrześniu 2020 roku.

 

DoktorEKG: Nasza misja

Nasza misją jest zwiększenie dostępności specjalistycznej diagnostyki kardiologicznej dla osób z objawami i chorobami serca oraz układu krążenia celem poprawy ich ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia. Zależy nam na wykorzystaniu nowoczesnych technologii, aby kompleksowe usługi diagnostyczne w zakresie zdrowia układu krążenia były dostępne i przystępne cenowo. Poprzez naszą platformę telemedyczną dążymy do zwiększenia dostępności diagnostyki kardiologicznej dla każdego. Naszym celem jest zmniejszenie obciążenia chorobami układu krążenia i praca na rzecz zdrowszej przyszłości.

 

DoktorEKG: Nasza wizja

Naszą wizją zmiana sposobu dostarczania opieki kardiologicznej pacjentom w Polsce . Dążymy do tego, aby stać się wiodącą platformą telemedyczną dla pacjentów z chorobami serca, zapewniającą dostęp do najnowszych technologii opieki kardiologicznej oraz najwyższy standard opieki ze strony naszego zespołu doświadczonych kardiologów. Chcemy aby opieka kardiologiczna stałą się bardziej dostępna, wygodna i przystępna dla wszystkich, którzy jej potrzebują. Wyobrażamy sobie przyszłość, w której pacjenci mogą otrzymać światowej klasy opiekę kardiologiczną w zaciszu własnych domów, korzystając z naszego najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i spersonalizowanych planów leczenia.