Ważne linki

Konto pacjenta

Kontakt z nami

Regulamin serwisu

Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Bezpieczne płatności

Dostawa i odbiór urządzeń

Reklamacje i zwroty

Bezpłatna dostawa i odbiór na terenie Polski

 

Jakość i terminowość dostawy

Jakość i terminowość dostawy naszych urządzeń medycznych do pacjentów jest dla bardzo ważna. Wysokie standardy bezpieczeństwa są szczególnie istotne w przypadku naszych urządzeń medycznych (Holtery EKG, Holtery Ciśnieniowe, Rejestratory arytmii EKG czy WatchPAT do badania bezdechu sennego). Wybraliśmy  InPost, jednego z liderów na rynku usług kurierskich, który oferuje możliwośc dostarczenia i odbioru naszych przesyłek poprzez paczkomaty.

 

Nasze procedury bezpieczeństwa

Dostawa naszych urządzeń medycznych jest realizowana w sposób bezpieczny i profesjonalny. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na czas transportu, co daje pewność, że w przypadku ewentualnych uszkodzeń lub zagubienia przesyłki, klient otrzyma odpowiednie odszkodowanie. Dodatkowo, w przypadku przesyłek medycznych, stosujemy specjalne procedury bezpieczeństwa: nasze urządzenie są zdezynfekowane i zapakowane w jedorazowe opakowanie do sterylizacji narzędzi medycznych.

 

Bezpłatne opcje dostawy urządzenia do pacjenta

Oferujemy różne bezpłatne opcje dostawy naszych urządzeń medycznych do pacjenta:  dostawa do paczkomatu, kurierem na adres podany przez pacjenta w czasie zamówienia czy do punktu odbioru. Miejsce dostawy można zmienić dodatkowo kontaktując sie z nami bezpośrednio. 

 

Bezpłatny odbiór osobisty urządzenia w naszej siedzibie.

Oferujemy możliwość odbioru osobistego w naszej siedzibie w Lublinie. Na miejscu bezpłatnie założymy urządzenie i uruchomimy badanie.

 

Bezpłatne opcje odbioru  urządzenia od pacjenta

Oprócz bezpłatnej dostawy oferuje również bezpłatny odbioru urządzeń medycznych poprzen InPost. Pacjenci, którzy chcą zwrócić urządzenie po zakończeniu badania, mogą skorzystać z opcji bezpłatnego zwrotu urządzeni oprzez paczkomat InPost zlokalizowany w dogodnym dla nich miejscu. Przesyłka może również zostać odebrana przez kuriera, który dostarcza je do nas.

 

Zwrot osobisty urządzenia w naszej siedzibie.

Oferujemy możliwość zwrotu osobistego w naszej siedzibie w Lublinie. Na miejscu bezpłatnie zdejmiemy urządzenie i zakończymy badanie.

 

Polityka prywatności

Stotujemy politykę ochrony prywatności, co oznacza, że dane pacjentów są chronione zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Każdy pacjent ma prawo do wglądu w swoje dane oraz do ich poprawiania lub usunięcia.

 

Podsumowanie.

Poprzez współpracę z InPost oferujemy bezpieczną i profesjonalną dostawę i odbiór urządzeń medycznych na terenie całej Polski. Dostawa i odbiór przesyłek są realizowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

 

 

Bezpłatna Dostawa I Odbiór Doktorekg.pl
Bezpłatna Dostawa I Odbiór Holtera Doktorekg.pl
Bezpłana Dostawa I Odbiór-Kurier-Doktorekg_Pl
Bezpłana Dostawa I Odbiór